Wycieczka klasy II h/r...

Dnia 22 października uczniowie klasy II h/r pod opieką Pani Anity Deyny oraz Ewy Chrzonowskiej, udali się na Międzynarodowe Targi Gdańskie - Technicon Innowacje. Targi Technicon-Innowacje corocznie odwiedza blisko 6 tys. gości - od przedstawicieli świata finansów dużych firm, po pasjonatów innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Poświęcone one były oryginalnym, niekonwencjonalnym rozwiązaniom, które mają za zadanie ułatwić życie jak i zarówno przedstawić świeże pomysły i prototypy produktów.

Głównym celem wycieczki było poszerzenie wśród uczniów wiedzy na temat istoty targów oraz rozbudzenie zainteresowań poszczególnych przedsiębiorstw, uczelni. Zadaniem uczniów było wykorzystanie nabytej wiedzy podczas nauki w szkole poprzez udział w konkursach, panelach oraz konferencjach organizowanych przez wystawców.

Za przystąpienie do poszczególnych zadań, uczniowie zyskiwali nagrody w formie przyborów szkolnych, breloków, smyczy oraz innych gadżetów reklamowych. Warto również wspomnieć o zaangażowaniu uczniów, którzy wspomogli naszą szkołę zestawem smyczy, które obecnie wykorzystywane są przez dyżurnych. "
Wyjazd integracyjny...

W poniedziałek 22 września bieżącego roku klasa I eb wraz z klasą I h/r wybrała się na wycieczkę integracyjną do Borzechowa. W ośrodku wypoczynkowym Jeziornik, który położony jest w pięknym lesie tuż nad jeziorem, Pani Pedagog Barbara Kamińska zaproponowała nam zajęcia, które pozwoliły nam się lepiej poznać. Potem mieliśmy czas na nasze pierwsze klasowe i grupowe zdjęcia. Był też czas na pieczenie kiełbasek przy ognisku i odpoczynek. Mimo, że było dość zimno, każdy z nas mógł się rozgrzać.
Najedzeni, wciąż pełni energii wybraliśmy się wspólnie wraz z klasą I h/r na boisko. Tam urządziliśmy sobie małą rywalizację między naszymi klasami. Na jednym boisku graliśmy w piłkę nożną , na drugim zaś w siatkówkę, co przyciągnęło uwagę większości uczniów. Po wyrównanej walce zwyciężyła jednak klasa I h/r. Gdy nadszedł czas powrotu wsiedliśmy do autokaru zadowoleni, znając się nieco lepiej. Pierwsze lody przełamane! Wszystkim bardzo podobała się wycieczka i już pytali o następną :-) .Wycieczka klasy II Hb...
Dnia 09 października 2013 roku razem z klasą IIHB wybraliśmy się na wycieczkę do pięciogwiazdkowego Grand Hotelu w Sopocie pod opieką Pani Małgorzaty Lewandowskiej oraz Pani Lucyny Pytka. Zobaczyliśmy, jak funkcjonuje hotel świadczący bardzo wysokie usługi podstawowe oraz dodatkowe.
Hotel posiada przepiękny widok na morze, spa, siłownie, kącik zabaw dla najmłodszych oraz wiele innych atrakcji. Było to dla nas przyjemnym doświadczeniem zobaczyć, jak wszystko wygląda od środka i w jaki sposób działa cały system hotelowy. Mamy nadzieję, że zobaczymy jeszcze wiele tak pięknych hoteli.
Wyjście na kręgle...

W środę, 7 listopada 2012 roku uczniowie II ea z wychowawczynią Panią Anną Borys w nagrodę za najlepszą frekwencję udali się na kręgle do „Ebro”. Zabawa na kręgielni była wyśmienita. Rozegraliśmy klasowe mistrzostwa, które pozwoliły wyłonić zarówno indywidualnego, jak i drużynowego mistrza bowlingu. Rywalizacja była zacięta. Nad prawidłowością przebiegu rozgrywek czuwali uczniowie i … monitory z wynikami. Wesoło i na luzie wspólnie spędziliśmy czas. Zainteresowanych odsyłamy do galerii foto. POLECAMY!!!
Mateusz Pałkowski
kl. II ea

12 3 456789101112
©ZSE 2005-2008. All Rights Reserved. Wykonanie: TCZ.PL Sp. z o.o.