Wyjazd integracyjny ha i eb...

W dniach 19 i 20 września odbył się wyjazd integracyjny do Stegny klas 1 Ha i 1 eb. Zamieszkaliśmy w ośrodku Syrenka położonym w samym środku lasu, niedaleko morza. Wyjazd zacieśnił więzy klasowe i pozwolił nam lepiej się poznać. Odbyliśmy spotkania za panią pedagog Barbarą Kamińską, z panią dyrektor Wiolettą Głowińską, z panią kierownik szkolenia praktycznego Haliną Grobelną oraz poznaliśmy się lepiej z naszymi wychowawczyniami. Bawiliśmy się razem na dyskotece, smażyliśmy kiełbaski na ognisku, na plaży graliśmy w siatkówkę i rozegraliśmy wiele, konkurencji sportowych- wesoło było :). Wyjazd był bardzo udany, pogoda dopisała a atmosfera była bardzo przyjazna i jak to się mówi „zgraliśmy się”.
Okno na Białoruś...

W dniu 11 października 2011r. klasa 3eb wraz z wychowawcą panią E. Chrzonowską wzięła udział w spotkaniu z młodymi opozycjonistami z Białorusi. Spotkanie to odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie. Została tam zaprezentowana wystawa "Okno na Białoruś", która składała się z trzech części tematycznych. Na początku poruszono temat reżimu autorytarnego jaki stosuje Aleksander Łukaszenko. Kolejna część przedstawienia opowiadała o działaniach opozycji, zaś trzecia dotyczyła życia codziennego na Białorusi.

Uczennica klasy 3eb - Dorota Wróbel.
Targi Gastro Expo i Ciepły Bałtyk...

Klasa II Ha pod opieką Pani Joanny Lubińskiej i Pani Lucyny Pytka odwiedziła Targi Gastronomiczne i Hotelarskie, które odbyły się w Gdańsku Oliwie.

Klasa zobaczyła różne sprzęty gastronomiczne, wyposażenie hoteli i SPA, brała udział w degustacjach różnych produktów spożywczych oraz smakowała rybę po kaszubsku, którą przyrządzał wyśmienity kucharz. Atrakcją największą był pokaz barmanów FLAIR , podczas którego troje z nas mogło poznać kilka chwytów barmańskich. Z tej wyprawy wróciliśmy bardzo zadowoleni. Takie wycieczki pozwalają nam poznać nowości w hotelarstwie i gastronomii.
Klasa II HaZdjęcia klas pierwszych...
12345 6 789101112
©ZSE 2005-2008. All Rights Reserved. Wykonanie: TCZ.PL Sp. z o.o.