Wyjście na kręgle...

W środę, 7 listopada 2012 roku uczniowie II ea z wychowawczynią Panią Anną Borys w nagrodę za najlepszą frekwencję udali się na kręgle do „Ebro”. Zabawa na kręgielni była wyśmienita. Rozegraliśmy klasowe mistrzostwa, które pozwoliły wyłonić zarówno indywidualnego, jak i drużynowego mistrza bowlingu. Rywalizacja była zacięta. Nad prawidłowością przebiegu rozgrywek czuwali uczniowie i … monitory z wynikami. Wesoło i na luzie wspólnie spędziliśmy czas. Zainteresowanych odsyłamy do galerii foto. POLECAMY!!!
Mateusz Pałkowski
kl. II ea

WYJAZD INTEGRACYJNY KLASY 1 h/g...Dnia 10 października o godzinie 10-tej wyjechaliśmy na wycieczkę integracyjną do miejscowości Wielgłowy. Jechaliśmy około 20 minut. Na miejscu zapoznaliśmy się z właścicielką „Rancza Uroczysko”, gdzie miały miejsce wszystkie atrakcje.
Na początku podzieliliśmy się na dwie grupy. I grupa poszła na przejażdżkę bryczką, a II grupa udała się na jazdę konną na padoku. Potem była zmiana.


Następnie był czas na skoki na trampolinie i grę w siatkówkę. Można też było posiedzieć sobie w altance, do której przychodziło mnóstwo kotów i psów. Chętnie bawiliśmy się z nimi.
Po czasie wolnym usiedliśmy przy ognisku. Trochę padało, ale bawiliśmy się świetnie.
Po ciepłym posiłku poszliśmy do „MINI ZOO”. Widzieliśmy różne ptaki: kurki miniaturki, bażanty, pawie, kaczko-gęsi i strusia.

Mimo niesprzyjającej aury, zabawa była super i wszyscy się lepiej poznaliśmy.
Integrację uważamy za udaną!!

klasa I h/g

Wyjazd integracyjny klas I...

9 października odbyła się wycieczka integracyjna do Gospodarstwa Agroturystycznego "Uroczysko" w Wielgłowach. Wzięli w niej udział uczniowie klas: I HA z wychowawczynią - panią Joanną Spławińską, I EA z panią Justyną Wiśniewską oraz IR wraz z panią Zofią Massową. Towarzyszyły nam również panie Małgorzata Kludzikowska i Ewa Chrzonowska.

Celem wycieczki było zapoznanie się uczniów z kolegami i koleżankami z innych klas pierwszych oraz zaciśnięcie więzi w swoich klasach.

Na miejscu zaoferowano nam przejażdżkę bryczką po wielgłowskim lesie. Innymi atrakcjami były: jazda konna, trampolina oraz gry zespołowe. Przez większość czasu mogliśmy sami decydować o tym, z jakiej atrakcji chcemy korzystać, co pozwoliło nam na swobodne rozmowy, wspólne gry i zabawy, a tym samym - integrację z innymi uczniami.

Wycieczka była również świetną okazją dla dwóch klas, by przećwiczyć układ taneczny wykorzystany podczas otrzęsin, co również rozluźniało atmosferę i wprowadzało przyjemny nastrój.
O godz. 12:00 odbyło się ognisko z poczęstunkiem, a towarzyszyła nam z gitarą i śpiewem właścicielka gospodarstwa, pani Anna Myszka.

Wyjazd integracyjny okazał się przyjemną formą spędzania czasu wśród znajomych z klasy. Umożliwił nam również zapoznanie się z resztą uczniów z naszego rocznika. Dzięki wycieczce nawiązaliśmy lepszy kontakt z naszymi wychowawcami, którzy też lepiej nas poznali.

Atrakcje zapewnione przez "Uroczysko" bardzo podobały się uczniom i chętnie z nich korzystali. Pomimo chłodu, krótkiego pobytu oraz deszczu, który zaskoczył nas pod koniec wycieczki - bawiliśmy się świetnie i czekamy na kolejne wyjazdy.

Natalia Matczak
Małgorzata Stencel
Wyjazd integracyjny 2011...

W dniach 22-23 września odbył się wyjazd integracyjny klasy 1 Hb . Zamieszkaliśmy w ośrodku Jeziornik położonym w samym środku lasu . Celem biwaku była integracja uczniów .

Po przyjeździe na miejsce oraz zakwaterowniu zjedliśmy pyszny obiad a następnie odbyły się zajęcia z Panią pedagog . Pod wieczór odbyło się ognisko, po którym wszyscy chętnie poszliśmy na dyskotekę. Wszyscy się świetnie bawili . Następnego dnia po zjedzeniu śniedania mieliśmy wolny czas dla siebie i poszliśmy na spacer po lesie . Niestety potem przyszedł czas aby zacząć sprzątać i się pakować . Każdy z nas żałował, że wycieczka trwała tak krótko i już czekamy na następną . ;-)

Anna Kreja

123 4 56789101112
©ZSE 2005-2008. All Rights Reserved. Wykonanie: TCZ.PL Sp. z o.o.