Wszystko, co dobre, szybko się kończy!...Uczennice i uczniowie z klas 3ea, 3eb i 3H, uczestnicy projektu „Irlandzka praktyka uczniów Ekonomika” kończą swój pobyt w Galway w Irlandii. Wszyscy doskonalili umiejętności zawodowe i językowe pracując w irlandzkich firmach i hotelach. Weekendy były okazją do głębszego poznania historii i kultury irlandzkiej, dzięki wycieczkom do interesujących miejsc, np. klify Moheru, parku narodowego Connemara oraz świętej góry Irlandii, Croagh Patrick.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty odbycia praktyk za granicą. Dla naszych uczniów pobyt w Galway był na pewno niezapomnianym przeżyciem!')
Irlandzka praktyka uczniów Ekonomika...Uczestnicy projektu „Irlandzka praktyka uczniów Ekonomika” przygotowują się do wyjazdu na praktyki do Galway w Irlandii uczestnicząc w kursie przygotowawczym. W kolejne soboty w styczniu i lutym uczennice i uczniowie z klas 3ea, 3eb oraz 3H szlifują swoje umiejętności w języku angielskim, uczestniczą w zajęciach na temat historii i kultury Irlandii oraz w warsztatach psychologiczno-pedagogicznych. Kurs przygotowawczy trwa 35 godzin. Po jego zakończeniu wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa.
Poniżej przedstawiamy fotorelację z zajęć kursu Wyniki rekrutacji...W imieniu Komisji Rekrutacyjnej ogłaszamy nazwiska uczestników, którzy zakwalifikowali się do udziału w projekcie „Irlandzka praktyka uczniów Ekonomika” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER):

Pierwsza grupa:
1. Chudy Adrian 3ea
2. Jarczewska Karolina 3ea
3. Kajtek Paweł 3ea
4. Kaźmierski Maksymilian 3ea
5. Kiełpińska Agata 3ea
6. Kłos Joanna 3eb
7. Kosiecka Sara 3eb
8. Kozdraś Katarzyna 3eb
9. Langowski Mateusz 3eb
10. Łaś Adrian 3eb
11. Maliszewski Dominik 3ea
12. Rychert Hubert 3ea
13. Sasinowska Natalia 3ea
14. Silarski Kacper 3eb
15. Szczodrowska Marta 3eb
16. Dąbrowski Jakub 3H
17. Hibner Ewelina 3H
18. Kalitta Mikołaj 3H
19. Loduchowska Katarzyna 3H
20. Nguyen Sandra 3H

Druga grupa
1. Bobowska Aleksandra 3g
2. Drawska Magdalena 3h/g
3. Godula Kamil 3g
4. Grabowska Julia 3h/g
5. Kaczerewska Julia 3h/g
6. Lewandowska Magda 3g
7. Luberadzki Kamil 3g
8. Mogilska Julia 3h/g
9. Sierant Eunika 3g
10. Szyiński Konrad 3g
11. Turczyńska Róża 3g
12. Wilk Krzysztof 3g
13. Cebula Maja 3R
14. Grosz Weronika 3R
15. Kalinowska Magda 3R
16. Kąkolewska Emilia 3R
17. Łucka Paulina 3R
18. Ott Wioletta 3R
19. Ratajczak Natalia 3R
20. Ruszkowska Natalia 3R

Od decyzji Komisji Rekrutacyjnej kandydat do udziału w projekcie może wnieść odwołanie do Dyrektora szkoły w terminie 3 dni od podania do wiadomości wyników rekrutacji. Dyrektor, po zasięgnięciu opinii Komisji rekrutacyjnej i analizie dokumentacji kandydata, podejmuje ostateczną decyzję.

Wszystkie informacje dotyczące procesu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie można znaleźć w „Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie realizowanym w roku 2019 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie”, znajdującym się na stronie internetowej szkoły www.zse.tcz.pl, w zakładce Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój (po prawej stronie).

1 2 345
©ZSE 2005-2008. All Rights Reserved. Wykonanie: TCZ.PL Sp. z o.o.