Praktyki w Plymouth cz. 4 (sierpień)...
8 sierpnia grupa 16 uczniów klas 2 ea i 2 eb wraz z opiekunami Panią Małgorzatą Samp oraz z Panem Karolem Samp wyjechało na 3-tygodniowe praktyki zawodowe do Plymouth w Wielkiej Brytanii. Wyjazd ten mógł się odbyć dzięki projektowi "Praktyka zagraniczna - szkołą zdobywania nowych doświadczeń i szans na rynku pracy", w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).  Przypomnijmy, iż w kwietniu na praktyki pojechało 16 uczniów z klas 3 ea i 3 eb.

Uczniowie biorący udział w projekcie odbywają praktyki w firmach na terenie Plymouth wzbogacając swój warsztat pracy. Z kolei po pracy mają szansę poznawać kulturę angielską oraz doskonalić swoje umiejętności językowe. Obecnie w Plymouth przebywają: Drążek Dagmara, Stoba Cezary, Tereszko Damian, Chyła Kamil, Sowiński Kamil, Szczygieł Filip, Steinke Marlena, Gajewski Dawid, Wawrzynowska Wiktoria, Gajewska Paulina, Podsiadło Marcelina, Koziorzębska Natalia, Rybicka Karolina, Kwiatkowska Magdalena, Pytel Daria, Bartelik Anna.

Zapraszamy do obejrzenia naszego fanpage’a na Facebooku.

https://www.facebook.com/ekonomik2015

Praktyki w Plymouth cz. 3 ...
8 maja w siedzibie Tellus College odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia certyfikatów uczestnikom projektu "Praktyka zagraniczna - szkołą zdobywania nowych doświadczeń i szans na rynku pracy", w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Nasi uczniowie w ciągu trzech tygodni odbyli 120-godzinne praktyki w zakładach pracy na terenie Plymouth. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.
Praktyki w Plymouth cz. 2...Praktyki 16 uczniów z klas 3 Ea i 3 eb w Plymouth w Wielkiej Brytanii powoli dobiegają końca. Wszyscy uczestnicy intensywnie pracowali w firmach przez ostatnie trzy tygodnie. Zdobyte w ten sposób doświadczenie z pewnością wykorzystają w przyszłej pracy zawodowej.


https://www.facebook.com/ekonomik2015
Praktyki w Plymouth...W sobotę 18 kwietnia 16 uczniów z klasy 3 ea oraz 3 eb wraz z opiekunkami Panią Jolantą Furmanik oraz z Panią Małgorzatą Samp wyleciało do Plymouth na praktyki. Wyjazd ten mógł się odbyć dzięki projektowi "Praktyka zagraniczna - szkołą zdobywania nowych doświadczeń i szans na rynku pracy", w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).


To już kolejny projekt obejmujący wyjazdy na praktykę zagraniczną realizowany w naszej szkole. Uczniowie biorący w nim odbywają praktyki w firmach w Plymouth. Dzięki temu mogą wzbogacać swój warsztat pracy, doskonalić swoje umiejętności językowe oraz poznać kulturę i zwyczaje mieszkańców Wielkiej Brytanii. Obecnie w Plymouth przebywają: z klasy 3 ea - Malowana Agnieszka, Olech Karolina, Owsiak Anna, Potrac Robert, Raniszewska Aleksandra, Stiller Barbara, Wentowska Marlena, Drożdziel Monika, Gębarowska Wioleta, z klasy 3 eb - Dragański Paweł, Gryszkiewicz Joanna, Zając Weronika, Żelewski Karol, Żołnowska Patrycja, Śniegocka Paulina, Gwizdalska Martyna. Z kolei do kolejnego wyjazd, który będzie miał miejsce w sierpniu przygotowują się uczniowie klasy 2 eb: Drążek Dagmara, Stoba Cezary , Tereszko Damian, Chyła Kamil, Sowiński Kamil, Szczygieł Filip, Steinke Marlena, Gajewski Dawid, Wawrzynowska Wiktoria oraz 2 ea: Gajewska Paulina, Podsiadło Marcelina, Koziorzębska Natalia, Rybicka Karolina, Kwiatkowska Magdalena, Pytel Daria, Bartelik Anna.

Zapraszamy też do odwiedzin fanpage związanego z praktykami zagranicznymi.

https://www.facebook.com/ekonomik2015

123 4 5
©ZSE 2005-2008. All Rights Reserved. Wykonanie: TCZ.PL Sp. z o.o.