Ekorada - komunikaty...

W grudniu w Ekonomiku zazieleniło się od choinek klasowych. Tym razem klasy musiały wykazac się oryginalnością by wygrac w konkursie na najciekawszą choinkę klasową. Miały za zadanie przyozdobić drzwi swojej sali tekturową choinką i udekorować ją elementami symbolizującymi wszystkich uczniów w klasie wraz z wychowawcą. Komisja w składzie: pani wicedyrektor W. Głowińska, przewodnicząca Ekorady S. Zblewska oraz dwaj członkowie Ekorady wybrali choinkę klasy II H i II G jako najbardziej oryginalną, staranną i pracochłonną. Gratulujemy zwycięzcom! Brawo także dla pozostałych klas i ich wychowawców! Walka była zacięta!Ostatniego dnia przed feriami świątecznymi odbył się konkurs indywidualny na najciekawsze przebranie bożonarodzeniowe. Uczestnicy wykazali się pomysłowością i starannością w doborze dodatków. Na dużej przerwie uczniowie zebrali się w świątecznej scenerii i oklaskami (oraz głosem)wybrali zwycięzcę. Tym razem znów najlepsza okazała się Sabina Karyś przebrana za Snieżynkę. Gratulujemy fantazji i poczucia humoru!21 grudnia Rada Rodziców wraz z Ekoradą zorganizowała spotkanie wigilijne, na które zaproszono dyrekcję i przedstawicieli wszystkich klas. Było bardzo uroczyście a zarazem ciepło i domowo. Podzielono się opłatkiem, wręczono drobne upominki oraz delektowano się wspaniałymi potrawami przygotowanymi przez rodziców i samorząd. O wystrój stołów zadbała p. Sylwia Zblewska i E. Chrzonowska przy współudziale profesjonalistów w tej dziedzinie uczniów klasy IIHB. Przy organizacji pomogła ogromnie także klasa IIIEB.
Koncert charytatywny...

15 grudnia w Tczewskim Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbył się koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony był na leczenia Pawła Pączka – ucznia II klasy ZSBiO. W koncercie wystąpiło wielu artystów amatorów – uczniów tczewskich szkół. Naszą szkołę reprezentowały dwie grupy dziewcząt: duet Joanna Ebertowska i Paulina Kępka z piosenką „Ten szczególny dzień się budzi” oraz grupa teatralna pana Z. Biegajło z krótkim przedstawieniem „Bliza”. Oba występy wypadły rewelacyjnie. Świetnie także zorganizowała się reszta uczniów naszej szkoły pojawiając się licznie na koncercie, a wcześniej wykupując bilety – cegiełki. Dziękujemy za pomoc i dobre serce.

EkoradaHalloween 2011...

W dniu 28 października 2011 r.w Naszej Szkole bawiliśmy się w Halloween. Zabawę zorganizowała klasa III H przy pomocy innych klas. Uczniowie wszystkich zostali poroszeni o oryginalne stroje i przebrania związane z Halloween. Konkurs na najstraszniejszą klasę wygrały ex quo klasy III H i III Hb – to dla nas najważniejszy fakt, z którego niezmiernie się cieszymy. Najoryginalniejsza była Sabina Karyś, która została Kreaturą roku 2011. Wielkie gratulacje! Konkurs odbywał się na korytarzu II piętra, które specjalnie na ten dzień przystroiliśmy.
Jest nam niezmiernie miło, że tak wielu uczniów z przymrużeniem oka i dobrym humorem podeszło od tej zabawy.

Patrycja Wodzisławska & Basia CiesielskaEKORADA 2011...

Przewodniczący: Bartłomiej Chołuj
Zastępca: Daria Etmańska
Skarbnik: Mateusz Myszka

Opiekunki EKORADY Ewa Chrzonowską, Sylwia Zblewska.

W roku szkolnym 2011/2012 spotykamy się w każdy poniedziałek na dużej przerwie, godzina 10:30-10:45
Na spotkanie przychodzi obowiązkowo przedstawiciel każdej klasy (gospodarz, zastępca lub inna wyznaczona osoba).12 3 4
©ZSE 2005-2008. All Rights Reserved. Wykonanie: TCZ.PL Sp. z o.o.