Koncert charytatywny...

15 grudnia w Tczewskim Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbył się koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony był na leczenia Pawła Pączka – ucznia II klasy ZSBiO. W koncercie wystąpiło wielu artystów amatorów – uczniów tczewskich szkół. Naszą szkołę reprezentowały dwie grupy dziewcząt: duet Joanna Ebertowska i Paulina Kępka z piosenką „Ten szczególny dzień się budzi” oraz grupa teatralna pana Z. Biegajło z krótkim przedstawieniem „Bliza”. Oba występy wypadły rewelacyjnie. Świetnie także zorganizowała się reszta uczniów naszej szkoły pojawiając się licznie na koncercie, a wcześniej wykupując bilety – cegiełki. Dziękujemy za pomoc i dobre serce.

EkoradaHalloween 2011...

W dniu 28 października 2011 r.w Naszej Szkole bawiliśmy się w Halloween. Zabawę zorganizowała klasa III H przy pomocy innych klas. Uczniowie wszystkich zostali poroszeni o oryginalne stroje i przebrania związane z Halloween. Konkurs na najstraszniejszą klasę wygrały ex quo klasy III H i III Hb – to dla nas najważniejszy fakt, z którego niezmiernie się cieszymy. Najoryginalniejsza była Sabina Karyś, która została Kreaturą roku 2011. Wielkie gratulacje! Konkurs odbywał się na korytarzu II piętra, które specjalnie na ten dzień przystroiliśmy.
Jest nam niezmiernie miło, że tak wielu uczniów z przymrużeniem oka i dobrym humorem podeszło od tej zabawy.

Patrycja Wodzisławska & Basia CiesielskaEKORADA 2011...

Przewodniczący: Bartłomiej Chołuj
Zastępca: Daria Etmańska
Skarbnik: Mateusz Myszka

Opiekunki EKORADY Ewa Chrzonowską, Sylwia Zblewska.

W roku szkolnym 2011/2012 spotykamy się w każdy poniedziałek na dużej przerwie, godzina 10:30-10:45
Na spotkanie przychodzi obowiązkowo przedstawiciel każdej klasy (gospodarz, zastępca lub inna wyznaczona osoba).Przekazanie władzy....

Podczas Gali Absolwentów odbyło się symboliczne przekazanie władzy w EKORADZIE. Paulina Kreja przekazała insygnia władzy (klucz i logo szkoły) Gabrieli Polakowskiej.

Opiekunki samorządu podziękowały za współpracę przewodniczącej Paulinie Kreji, protokolantce Beacie Bassara.

Zastępcą Gabrieli Polakowskiej został Bartłomiej Chołuj12 3 4
©ZSE 2005-2008. All Rights Reserved. Wykonanie: TCZ.PL Sp. z o.o.