INTERNAT ZSE...

83-110 Tczew
ul. Gdańska 17A
tel.(58) 531 47 98 , 663 201 060

Hotel ZSE www.hotel.zse.tcz.pl

Kierownik Internatu
mgr Joanna Skerka

Wychowawcy
mgr Zbigniew Biegajło
mgr Marzena Krajnik
mgr Alicja Lazarowska
mgr Renata Reterska
mgr Danuta Sawczenko
mgr Leszek Muszczyński


Baza lokalowa
1. Pokoje czteroosobowe
2. Pokoje nauk
3. Sala komputerowa
4. Sala telewizyjna
5. Kuchnia
6. Pralnia
7. Stołówka
8. Świetlica

KOSZTY POBYTU:
Zgodnie z Zarządzeniem nr 12/2011/2012 Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie, z dnia 29.05.2012 w sprawie stawek dziennych za wyżywienie , zakwaterowanie i usług pozostałych w Internacie Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie, ul. Gdańska 17a, ustala się opłaty za wyżywienie i zakwaterowanie dla młodzieży przebywającej w placówce:

Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych:
- Za wyżywienie - 12 zł – stawka dzienna
- Za zakwaterowanie - 50 zł – miesięcznie

Dla uczniów – słuchaczy Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego:
- Za wyżywienie - 12 zł – stawka dzienna
 Za zakwaterowanie - 15 zł – tygodniowo

REGULAMIN INTERNATURok szkolny 2018/2019...

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego do grona wychowanków dołączyły nowe koleżanki i nowi koledzy. Od pierwszych dni zawiązują się nowe znajomości i przyjaźnie, które być może przetrwają bardzo długie lata. Życzymy tego wszystkim naszym wychowankom i mamy nadzieję, że Wasze plany i marzenia zostaną zrealizowane.

W roku szkolnym 2018/2019 mieszkańcami internatu są wychowankowie następujących szkół:
Zespół Szkół Ekonomicznych
Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych
Liceum Ogólnokształcące nr 2
Zespół Szkół Katolickich
Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich
Zespół Szkół Technicznych
Centrum Kształcenia Zawodowego "NAUKA"

Oprócz stałych mieszkańców, co cztery tygodnie mamy nową grupę słuchaczy ODiDZ z terenu województwa pomorskiego. Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego i wielu miłych wrażeń w naszej placówce.


POŻEGNANIE ABITURIENTÓW...

Koniec kwietnia to dla naszych kolegów maturzystów ostatni dzwonek przed egzaminem dojrzałości. Nerwy czy pełen luz? Nie wiemy. Dowiemy się za rok albo i dłużej, jak sami będziemy przystępować do egzaminów. Wiemy jedno – jaka szkoda, że już odchodzą z internatu.
Razem przeżyliśmy wiele radosnych chwil. Zżyliśmy się, zaprzyjaźniliśmy. Czy ta przyjaźń przetrwa? Czas pokarze. Jedno jest pewne! Są dla wielu z nas najwspanialszymi kolegami i wierzymy, że będziemy dalej budowali naszą przyjaźń.

Nasi abiturienci:
Bębenek Klaudia – ZSE w Tczewie,
Ćwiklińska Natalia - ZSE w Tczewie,
Pufelska Małgorzata - ZSE w Tczewie,
Wera Joachim - ZSBiO w Tczewie,
Radziwion Mateusz – ZSBiO w Tczewie.

Żegnając naszych abiturientów skusiliśmy się na przypomnienie im chwil spędzonych w internacie. Pani Renata Reterska przygotowała prezentację pt.: Było sobie życie". Zdjęcia przypomniały nam wszystkim najwspanialsze, razem spędzone chwile. Prezentację wręczyliśmy naszym kolegom. Niech w dorosłym już życiu przypomną sobie beztroskę i szaleństwo młodzieńczych lat.

Aby umilić im czas matur Pani kierownik Joanna Skerka wręczyła naszym kolegom książki z dedykacjami. Oby patrząc na wspaniałe miejsca naszego kraju, pomarzyli o dalekich wędrówkach – w ostatnie już wakacje – i rzeczywiście się na nie skusili.

Na koniec życzyliśmy im przede wszystkim zdania egzaminu dojrzałości i egzaminów zawodowych. To przecież ich najbliższy cel. Oby pokonali tę "niewielką" trudność i śmiało ruszyli w dojrzałe życie.XVI KONKURS WIELKANOCNY W SWAROŻYNIE...

Wzorem lat ubiegłych, w dniu 23 marca br. w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Swarożynie odbył się XVI Powiatowy Konkurs Wielkanocny „Pisanki, palmy, ciasta i stroiki wielkanocne”. W konkursie uczestniczyli uczniowie szkół, gospodynie Kół Gospodyń Wiejskich oraz pensjonariusze Domów Pomocy Społecznej. Na świątecznych stołach można było podziwiać wielkanocne ozdoby zachwycające nie tylko misternym wykonaniem, ale także oryginalnością. Wszystkie ozdoby wykonano ręcznie wykorzystując różne techniki. Ocenie konkursowej poddane były także palmy i stroiki oraz mazurki i baby wielkanocne.

Nasz internat także wziął udział w konkursie. Tym razem pod kierunkiem Pani Danuty Sawczenko wykonaliśmy świąteczne dekoracje i z dumą reprezentowaliśmy internat. Podczas samego konkursu prace prezentowały nasze super utalentowane dziewczyny – Agnieszka Lewandowska i Emilka Kakolewska.

Oczywiście sukces. Prace spodobały się Jury i zajęliśmy II miejsce w konkursie.
 1 23456789101112131415161718
1920212223242526272829303132333435
3637383940414243444546474849505152
©ZSE 2005-2008. All Rights Reserved. Wykonanie: TCZ.PL Sp. z o.o.