INTERNAT ZSE...

83-110 Tczew
ul. Gdańska 17A
tel.(58) 531 47 98 , 663 201 060

Hotel ZSE www.hotel.zse.tcz.pl

Kierownik Internatu
mgr Joanna Skerka

Wychowawcy
mgr Zbigniew Biegajło
mgr Marzena Krajnik
mgr Alicja Lazarowska
mgr Renata Reterska
mgr Danuta Sawczenko
mgr Leszek Muszczyński


Baza lokalowa
1. Pokoje czteroosobowe
2. Pokoje nauk
3. Sala komputerowa
4. Sala telewizyjna
5. Kuchnia
6. Pralnia
7. Stołówka
8. Świetlica

KOSZTY POBYTU:
Zgodnie z Zarządzeniem nr 12/2011/2012 Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie, z dnia 29.05.2012 w sprawie stawek dziennych za wyżywienie , zakwaterowanie i usług pozostałych w Internacie Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie, ul. Gdańska 17a, ustala się opłaty za wyżywienie i zakwaterowanie dla młodzieży przebywającej w placówce:

Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych:
- Za wyżywienie - 12 zł – stawka dzienna
- Za zakwaterowanie - 50 zł – miesięcznie

Dla uczniów – słuchaczy Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego:
- Za wyżywienie - 12 zł – stawka dzienna
 Za zakwaterowanie - 15 zł – tygodniowo

REGULAMIN INTERNATU otwórz plikSPOTKANIE Z FINALISTĄ MAM TALENT...

Ponownie gościliśmy w naszym internacie artystę znanego z programu MAM TALENT. Tym razem wystąpił lalkarz KONY PAPPETS, który w brytyjskiej edycji programu doszedł aż do półfinału.


KONY opowiedział nam też o swoich zainteresowaniach i drodze zawodowej. Uchylił też rąbka tajemnicy swej zawodowej pracy zapoznając nas ze światem teatru lalek.
I choć wszyscy zgodnie stwierdzamy, że jesteśmy ( prawie ) dorośli, to temat był na tyle interesujący, że zainteresował wielu i pozwolił przypomnieć sobie lalkowe przedstawienia, w których braliśmy udział jako dzieci, albo uczestniczyliśmy jako widzowie.

Dobra zabawa pozwoliła nam przenieść się w inną rzeczywistość, odprężyć, wywołać w nas wiele pozytywnych emocji, a przede wszystkim wyśmiać za wszystkie czasy.


KONKURS POETYCKI...

W dniach 22 - 24 listopada 2017 r. odbył się finał X Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. R. Landowskiego.

Nasz internat też miał w nim udział, za przyczyną naszej wspaniałej Weroniki Bąber, która podczas konkursu recytatorskiego zaprezentowała tekst kociewskiej twórczyni Pani Barbary Pawłowskiej pt.:” Ajs w naszej wsi”
Tekst okazał się ciekawy, a interpretacja Weroniki żywa i bardzo ekspresyjna. Zaowocowało to oczywiście sukcesem. Nasza koleżanka zajęła III miejsce. Należy wspomnieć, że rywalizacja była zaciekła. Do konkursu zgłosiło się wielu chętnych, którzy pragnęli zaprezentować swój talent i zgodnie z założeniem i zachętą organizatorów konkursu pielęgnować tożsamość regionalną mieszkańców Kociewia.

Festiwal potrwa przez miesiąc. Zakończy się w Tczewie 24 listopada wielką galą w Centrum Kultury i Sztuki.

Mamy nadzieję jeszcze raz usłyszeć i zobaczyć Weronikę, tym bardziej, że zaprezentowała się wspaniale. Wystąpiła bowiem w najprawdziwszym stroju kociewskim. Musimy przyznać, że było Jej w nim do twarzy.

Weronika! Gratulujemy sukcesu i zachęcamy do dalszych zmagań z poezją. Masz niewątpliwie talent.XVII ROZGRYWKI SPORTOWE WYCHOWANKÓW BURS I INTERNATÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO...

Rozgrywki sportowe wychowanków burs i internatów województwa pomorskiego to jeden ze stałych punktów naszego kalendarza. Pierwszy etap zawodów odbył się w Malborku.
W tym roku reprezentowali nas: Orlikowska Karolina, Orlikowska Patrycja, Walkowski Paweł i Wera Joachim.
Dziewczęta walczyły o miano najlepszego zawodnika w tenisie stołowym. Były niepokonane. Nie miały sobie równych. Finałowy pojedynek wyłonił mistrzynię.
Patrycja Orlikowska zajęła I miejsce, jej siostra Karolina II miejsce.

Nasi panowie też podjęli walkę. Joachim został pierwszym zawodnikiem w warcaby. Niestety było jedyne pierwsze miejsce i Paweł, jak sam przyznał odstąpił je mistrzowi.
Brawo za koleżeńską rywalizacje i chęć wspólnej zabawy.

Podziękowania dla Pani Marzeny Krajnik, dzięki której nasza ekipa mogła dojechać na zawody. Nasza wychowawczyni sprawdziła się też w roli zażartego kibica swojej drużyny. I jak mogliśmy nie wygrać....?
 1 23456789101112131415161718
1920212223242526272829303132333435
363738394041424344454647484950
©ZSE 2005-2008. All Rights Reserved. Wykonanie: TCZ.PL Sp. z o.o.