Praktyka zawodowa...

Organizacja praktyk

Organizacja Praktyk Zawodowych
Harmonogram praktyk w dla uczniów na rok szkolny 2016/2017

Programy praktyk

Technik ekonomista - praktyka
Technik organizacji usług gastronomicznych - praktyka
Technik handlowiec - praktyka
{9ab80ef7a38feb823d0f2502b9d6d123}

Dziennik praktyk

Uniwersalny dziennik praktyk

Przykładowe miejsca praktyk

Technik hotelarstwa I technik organizacji usług gastronomicznych

Sopot:
Hotel Grand w Sopocie www.accorhotels.com/pl/hotel-3419-sofitel-grand-sopot/index.shtml
Hotel Sheraton w Sopocie www.sheraton.pl/sopot/
Hotel Haffner w Sopocie www.hotelhaffner.pl/hotel-sopot/hotel
Hotel Rezydent w Sopocie www.hotelrezydent.pl/hr/pl
Hotel Miramar w Sopocie www.hotelmiramarsopot.com.pl/
Hotel Opera w Sopocie www.hotelopera.pl/home.php
Hotel Europa w Sopocie www.hotel-europa.com.pl/

Gdańsk:
Hotel Hilton w Gdańsku www.hiltongdansk.pl/PL/gdansk.html
Hotel Mercure Hevelius w Gdańsku www.accorhotels.com/pl/hotel
Hotel Hanza w Gdańsku www.hanza-hotel.com.pl/

Półwysep Helski:
Hotel Astor w Jastrzębie Górze www.astorhotel.pl
Hotel Neptun w Juracie www.hotelneptun.pl/
Hotel Morskie Oko w Juracie www.morskie-oko.com.pl/
Hotel Faleza w Jastrzębiej Górze www.faleza.pl/
Hotel Primavera w Jastrzębiej Górze www.primaveraspa.pl/

Mierzeja Wiślana:

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "NEPTUN" w Jantarze www.nzozneptun.pl/jantar/
Ośrodek wczasowo-Rehabilitacyjny Bursztyn w Jantarze www.bursztyn.mierzeja.com/
Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowo-Rehabilitacyjny w Stegnie www.owbaltyk.pl/
Ośrodek Wypoczynkowy Polanka w Krynicy Morskiej www.polanka.mierzeja.com/

Kaszuby i Kociewie:

Hotel Spa i Natura Niedźwiadek we Wdzydzach Kiszewskich www.hotelniedzwiadek.pl/
Hotei i Restauracja Hubertus w Rokocinie k/Starogardu Gdańskiego www.hubertus.pl/
Hotel Gramburg w Zblewie www.hotel-gramburg.pl/
Hotel Nad Wierzycą w Pelplinie www.hotel.pelplin.com/
Hotel Na Wzgórzu w Gniewie www.hotel-nawzgorzu.pl/
Hotel Zamek w Gniewie www.zamek-gniew.pl/
Pensjonat Pod Abażurem w Nicponii k/ Gniew www.podabazurem.pl/
Hotel Carina w Tczewie www.hotel-tczew.emeteor.pl/
Restauracja Piaskowa w Tczewie www.piaskowa.tczew.pl/
Restauracja Mocca w Tczewie www.piotrczapiewski.e-wyjazd.pl/
Restauracja Pod Orłem w Tczewie www.podorlem-tczew.e-meteor.pl/
Pokoje Gościnne w ZSE w Tczewie www.hotel.zse.tcz.pl/
Villa Leśne Ustronie w Lubiszewie www.lesne-ustronie.pl/



Gdzie nas szukać?...

kliknij na mapkę, aby powiększyć



test wadomości

©ZSE 2005-2008. All Rights Reserved. Wykonanie: TCZ.PL Sp. z o.o.