Schronisko dla zwierząt...


Dnia 8 grudnia 2016r klasa1 ea pod opieką wychowawczyni Hanny Turzyńskiej wybrała się do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Tczewie. Uczniowie postanowili zrobić mikołajkowy prezent dla przebywających tam psów i kotów. Klasa łącznie zebrała 120 kilogramów karmy.
Wyjazd do Gdańska...

Dnia 22 listopada 2016r. klasa 2eb wraz z wychowawcą Panem Karolem Sampem i opiekunem ks. Andrzejem Węsierskim wybrała się na wycieczkę do Gdańska.

Celem wycieczki było zwiedzenie Muzeum Solidarności i rozwinięcie kompetencji historycznych uczniów. Po zwiedzeniu muzeum grupa uczniów wybrała się do kina. Była to nagroda za najlepszą frekwencję roku szkolnym 2015/2016.


1 listopad 2016...


"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci"
Wisława Szymborska


Pierwszego listopada, jak co roku, oddajemy cześć i pamięć bliskim, których już nie ma wśród nas. I jak zwykle w tym czasie niebo rozjaśni się od płomieni tysięcy świeczek.
Od tego roku szkolnego klasa 1eb przejęła opiekę nad grobami rodziców naszego patrona szkoły.
Pieszo do TraWiatty ...


Dnia 28 września klasa 1H wybrała się na „integrację”. Na początku wycieczki udaliśmy się pieszo do TraWiatty w Rokitkach. W tym malowniczym miejscu graliśmy w siatkówkę i w piłkę nożną, przygotowaliśmy poczęstunek - ciepłą herbatę, ciasto, pieczone kiełbaski. Rozpalanie ogniska przysporzyło nam wiele radości.

Odwiedziły nas pani dyrektor Wioletta Głowińska i pani pedagog Barbara Kamińska, która poprowadziła zabawę integracyjną. Mieliśmy możliwość zintegrowania się. Na koniec udaliśmy się na kręgielnię, gdzie również świetnie się bawiliśmy. Mimo niesprzyjającej pogody, humory wszystkim dopisywały. Bardzo dziękujemy naszej wychowawczyni Pani Lucynie Pytka za zorganizowanie tak miłego dnia.

Uczennica klasy 1H Ewelina Hibner
 1 23456789101112
©ZSE 2005-2008. All Rights Reserved. Wykonanie: TCZ.PL Sp. z o.o.