Wyniku procesu rekrutacyjnego...W wyniku procesu rekrutacyjnego do projektu „Wzbogacanie warsztatu pracy oraz poszerzanie horyzontów zawodowych poprzez praktyki zawodowe w krajach UE” zakwalifikowali się następujący uczniowie:
Klaudia Szamp, Klaudia Miklasiewicz, Michał Jaśniewski, Dorota Kartuszyńska, Sandra Chroboczek, Karolina Hanzek, Aleksandra Kajtek, Agata Cylkowska, Anna Domińska, Anna Kaczmarzyk, Julia Izba, Magdalena Głomska, Natalia Szwarc, Paulina Mikołajek, Karolina Zelgert, Paulina Monkiewicz. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

{66c5ae9f3f173344a1337398f548bdc2}
Wigilijne spotkanie ...Dnia 16 grudnia na wigilijnym spotkaniu Dyrekcji Zespołu Szkół Ekonomicznych z przedstawicielami Ekorady, klubów działających na terenie naszej szkoły oraz Prezydium Rady Rodziców, uczennica klasy 3ea, Marcelina Podsiadło oraz pani Jolanta Furmanik przedstawiły zgromadzonym prezentacje na temat realizowanego projektu: Praktyka zagraniczna - szkołą zdobywania nowych doświadczeń i szans na rynku pracy finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na początku swoją prezentację na temat swojego stażu w Purple Telecommunications Ltd w Plymouth przedstawiła Marcelina Podsiadło. Zebrani z zainteresowaniem wysłuchali relacji uczennicy, która w zajmujący sposób opowiedziała o firmie i swoich obowiązkach w czasie stażu; podzieliła się również swoimi doświadczeniami podczas pobytu w Plymouth. W swojej wypowiedzi Marcelina podkreślała jak bardzo udział w projekcie i staż w Wielkiej Brytanii wpłynął na jej życie.

Koordynator projektu, pani Jolanta Furmanik, w swojej prezentacji przedstawiła założenia i przebieg projektu, w którym wzięły udział dwie 16-osobowe grupy uczniów i uczennic z klas ekonomicznych. Pani Furmanik przedstawiła efekty i rezultaty projektu, który, w opiniach uczestników, okazał się sukcesem.

Informacja na temat naszego projektu ukazała się również na stronie tcz.pl: Ekonomik w Plymouth

Obie prezentacje dostępne są do obejrzenia (linki poniżej).

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z przedstawionymi materiałami

Purple Telecommunications

Praktyka zagraniczna – szkołą zdobywania nowych doświadczeń

 1 23
©ZSE 2005-2008. All Rights Reserved. Wykonanie: TCZ.PL Sp. z o.o.