Zajęcia pozalekcyjne...

W naszej szkole działają następujące kluby i koła, zrzeszające uczniów i nauczycieli, stanowiące formę zajęć pozalekcyjnych.

Do najpopularniejszych należą:

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

Klub Europejski

Podsumowanie projektu...

Prezentacja podsumowująca projekt

Twoja decyzja, Twoja przyszłość, wspomaganie pedagogiczno-psychologiczne dla uczniów szkół ponad gimnazjalnych prowadzących kształcenie zawodowe Powiatu Tczewskiego.
PODSUMOWANIE OSTATNICH MIESIĘCY DZIAŁAŃ PROJEKTU UNIJNEGO, REALIZOWANEGO W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZYCH ...

„Twoja decyzja, Twoja przyszłość, wspomaganie pedagogiczno-psychologiczne dla uczniów szkół ponad gimnazjalnych prowadzących kształcenie zawodowe Powiatu Tczewskiego”.

Powoli dobiegają końca zajęcia warsztatowe w ramach działań projektu „Twoja decyzja, Twoja przyszłość, wspomaganie pedagogiczno-psychologiczne dla uczniów szkół ponad gimnazjalnych prowadzących kształcenie zawodowe Powiatu Tczewskiego”.

Uczestnicy warsztatów teatralnych (grupa 12 osób) w miesiącu styczniu 2010 r. odbędzie 5 spotkań na dużej scenie w TDK z instruktorem teatralnym – p.L.Lubieńskim.
Zajęcia będą odbywały się 4,11,18,25 i 28 stycznia w godz. od 16.00-19.00.
Natomiast zajęcia z opiekunem warsztatów – p. Z.Biegajło odbędą się w miesiącu styczniu - dwukrotnie po 5 godz, w terminie ustalonym w porozumieniu z uczestnikami zajęć.
W miesiącu styczniu planujemy również zaprosić dwóch wolontariuszy do klas objętych tą formą współpracy. Będzie to najprawdopodobniej psycholog i trener sportowy. W ramach tych spotkań mamy do zagospodarowania 5 godz.
Konsultacje z psychologiem – p.A.Kurczyńską, nadal odbywają się w każdy czwartek w gabinecie pedagoga ( po wcześniejszej konsultacji z pedagogiem) i będą trwały do końca miesiąca stycznia.
Miesiąc luty 2010 r. będzie natomiast czasem podsumowania rocznej pracy pedagogiczno-psychologicznej, jaka miała miejsce w ramach projektu unijnego „Twoja decyzja, Twoja przyszłość, wspomaganie pedagogiczno-psychologiczne dla uczniów szkół ponad gimnazjalnych prowadzących kształcenie zawodowe Powiatu Tczewskiego”.
O tym, co udało nam się zrealizować powiadomimy zainteresowanych w kolejnym podsumowaniu.

Szkolny Konsultant Projektu
A.Gajewska
Kuchnia Kociewia...
 1 234
©ZSE 2005-2008. All Rights Reserved. Wykonanie: TCZ.PL Sp. z o.o.