INTERNAT...

83-110 Tczew
ul. Gdańska 17A
tel.(58) 531 47 98 , 663 201 060

Hotel ZSE www.hotel.zse.tcz.pl

Kierownik Internatu
mgr Joanna Skerka

Wychowawcy
mgr Zbigniew Biegajło
mgr Marzena Krajnik
mgr Alicja Lazarowska
mgr Renata Reterska
mgr Danuta Sawczenko
mgr Leszek Muszczyński


Baza lokalowa
1. Pokoje czteroosobowe
2. Pokoje nauk
3. Sala komputerowa
4. Sala telewizyjna
5. Kuchnia
6. Pralnia
7. Stołówka
8. Świetlica

KOSZTY POBYTU:
Zgodnie z Zarządzeniem nr 12/2011/2012 Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie, z dnia 29.05.2012 w sprawie stawek dziennych za wyżywienie , zakwaterowanie i usług pozostałych w Internacie Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie, ul. Gdańska 17a, ustala się opłaty za wyżywienie i zakwaterowanie dla młodzieży przebywającej w placówce:

Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych:
- Za wyżywienie - 12 zł – stawka dzienna
- Za zakwaterowanie - 50 zł – miesięcznie

Dla uczniów – słuchaczy Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego:
- Za wyżywienie - 12 zł – stawka dzienna
 Za zakwaterowanie - 15 zł – tygodniowo

REGULAMIN INTERNATUPIŁKARSKIE ZMAGANIA...

POWIATOWA BURSA SZKOLNA W CZŁUCHOWIE ZAPROSIŁA NAS DO UDZIAŁU W II WOJEWÓDZKIM TURNIEJ BURS I INTERNATÓW WOJ. POMORSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ.
WYZWANIE OCZYWIŚCIE PODJĘLIŚMY. TURNIEJ ZORGANIZOWANY BYŁ Z MYŚLĄ O CHŁOPCACH, ALE NASZE DZIEWCZĘTA NIE WIDZIAŁY PROBLEMU BY W NIM UCZESTNICZYĆ. PO KONSULTACJACH Z ORGANIZATORAMI USTALONO SKŁAD INTERNACKIEJ DRUŻYNY: ORLIKOWSKA PATRYCJA, ORLIKOWSKA KAROLINA, DOMIAN MATEUSZ, BRZOSTOWSKI MArrayYN, WERA JOACHIM I WALKOWSKI PAWEŁ.
Z ZAMIAREM DOBREJ ZABAWY I OCZYWIŚCIE WALKI, POD OPIEKĄ PANA ZBIGNIEWA BIEGAJŁO NASI ZAWODNICY WYRUSZYLI DO CHŁUCHOWA.
JAK SAMI PRZYZNAJĄ WALCZYLI DZIELNIE I NIE ODPUSZCZALI PRZECIWNIKOM. HONOROWO WYGRALI JEDENO Z CZTERECH STARĆ. I CHOĆ NIE UDAŁO SIĘ ZAJĄĆ MIEJSCA NA PODIUM BAWILI SIĘ DOSKONALE, POZNALI NOWYCH KOLEGÓW I ZAMIERZAJĄ ZA ROK WYSTArrayOWAĆ W TURNIEJU PONOWNIE. BO CZY CHODZI TYLKO O WYGRANĄ....?


CICHA NOC, ŚWIĘTA NOC.......

WSPÓLNA UROCZYSTA, KOLACJA WIGILIJNA TO JUŻ TRADYCJA W NASZYM INTERNACIE. DO PRZYGOTOWANIA TEJ UROCZYSTOŚCI PRZYCZYNILI SIE PRAWIE WSZYSCY WYCHOWANKOWIE I WYCHOWAWCY. NIC DZIWNEGO, TO NASZA WSPÓLNA INTERNACKA UROCZYSTOŚĆ.

W TYM ROKU DZIEWCZĘTA – LEWANDOWSKA AGNIESZKA, KĄKOLEWSKA EMILIA,KOTOWSKA KAMILA, KOTOWSKA KAROLINA, CHEREK KAROLINA, MECHLIŃSKA JOANNA I BĄBER WERONIKA PRZYPOMNIAŁY NAM ISTOTĘ NARODZENIA PAŃSKIEGO. ZA ICH PRZYCZYNĄ PRZYPOMNIELIŚMY SOBIE, ŻE KAŻDY CZŁOWIEK JEST OBRAZEM TEGO, KTÓREGO URODZINY WSPOMINAMY CO ROKU.
CHŁOPCY TEŻ MIELI SWÓJ ArrayYSTYCZNY UDZIAŁ.WALKOWSKI PAWEŁ, WERA JOACHIM I MIKOŁAJ MIELNIK PRZYGOTOWALI MUZYKE, KOLĘDY I ZADBALI O WŁAŚCIWE NAGLOŚNIENIE.

WSPÓLNE DZIELENIE SIE OPŁATKIEM BYŁO OKAZJĄ DO ZŁOŻENIA SOBIE NAJSZCZERSZYCH ŻYCZEŃ.

JAK CO ROKU ZASIEDLIŚMY DO WSPÓLNEGO WIGILIJNEGO STOŁU, OBFICIE ZASTAWIONEGO PRZEPYSZNYMI, TRADYCYJNYMI POTRAWAMI. TO ZASŁUGA I CIĘZKA PRACA NASZYCH PAŃ Z KUCHNI. BARDZO, BARDZO DZIEKUJEMY!

BYŁY TEŻ UPOMINKI. DLA TYCH "GRZECZNIEJSZYCH" MOŻE TROCHĘ WIĘKSZE. NAGRODZONO BOWIEM OSOBY, KTÓRE W TYM ROKU W SZCZEGÓLNY SPOSÓB PRZYCZYNIŁY SIĘ DO PRZYGOTOWANIA IMPREZ I SPOTKAŃ W INTERNACIE I REPREZENTOWAŁY NAS NA KONKURSACH I ZAWODACH SPORTOWYCH. BYLI TO: BĄKOWSKA CELINA ( NASZA PRZEWODNICZACA MRI ), BĄBER WERONIKA ( W-CE PRZEWODNICZĄCA MRI I NIEPOKONANA RECYTATORKA ), ORLIKOWSKA KAROLINA, ORLIKOWSKA PATRYCJA, WERA JOACHIM ( WALECZNI SPORTOWCY ), KĄKOLEWSKA EMLIA I LEWANDOWSKA AGNIESZKA ( ZAWSZE CHĘTNE DO POMOCY ArrayYSTKI ).

NAGRODZONO TEŻ WSZYSTKICH UZDOLNIONYCH PLASTYKÓW. JAK CO ROKU ODBYŁ SIĘ PRZED ŚWIĘTAMI KONKURS NA NAJPIĘKNIEJ UDEKOROWANY POKÓJ. DEKORACJE MUSIAŁY BYĆ WYKONANE SAMODZIELNIE. NIE LADA WYZWANIE, TYM BARDZIEJ, ŻE JURY POD PRZEWODNICTWEM PANI MARZENY KRAJNIK BYŁO BARDZO DOCIEKLIWE. OBEJRZANO DOKŁADNIE KAŻDY ELEMENT DEKORACJI. OKAZAŁO SIĘ, ŻE DZIEWCZĘTA Z POKOJU 309 BYŁY NIEPOKONANE ( ORLIKOWSKA PATRYCJA, ORLIKOWSKA KAROLINA, BĄKOWSKA CELINA ) . II MIEJSCE ZDOBYŁY DZIEWCZĘTA MIESZKAJĄCE W POKOJU 308 ( MECHLIŃSKA JOANNA, MOTULSKA MAGDLENA,MARNIKOWSKA MAŁGORZATA. III MIEJSCE SŁUSZNIE NALEŻAŁO SIĘ CHŁOPCOM Z POKOJU 304 ( MIELNIK MIKOŁAJ, WALKOWSKI PAWEŁ I WERA JOACHIM ) GRATULUJEMY I PODZIWIAMY TALENT.

NALEŻY ZAZNACZYĆ, ŻE PREZENTY WRĘCZAŁ NIE KTO INNY, ALE SAMA CÓRKA MIKOŁAJA ( PODOBNO ) I JEJ NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA. AGNIESZKO I EMILKO – DZIEKUJEMY ZA DOBRĄ ZABAWĘ I ZACHĘTĘ DO WSPÓLNEGO ŚPIEWANIA KOLĘD.
I INTERNACKI KONKURS BOŻONARODZENIOWY W SWAROŻYNIE...

Nasi Sąsiedzi – Internat przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. St. Staszica w Swarożynie zaprosili nas do udziału w nowym konkursie. Oczywiście zaproszenie przyjęliśmy z ochotą, tym bardziej, że dekoracje świąteczne to wdzięczny temat do zmagań i wspólnej zabawy.

Każda placówka mogła zaprezentować swoje prace w kategorii:
szopka bożonarodzeniowa,
kartka świąteczna,
ozdoba świąteczna ( bombka )
wypiek świąteczny.

Pod kierunkiem Pani Marzeny Krajnki przygotowaliśmy potrzebne dekoracje. Nie ukrywamy, że to inspirujące pomysły naszej wychowawczyni przyczyniły się do sukcesu.
Zdobyliśmy dwa II miejsca – za bombkę i wypiek świąteczny. Nagrodzono nas także II miejscem za wzięcie udziału ( wszystkie kategorie ) Kąkolewska Emilka i Lewandowska Agnieszka z dumą odbierały nagrody. Radości nie było końca. Dziewczęta znacznie przyczyniły się do sukcesu. Pomagały przygotować dekoracje i wzięły udział w konkursie na wykonanie stroika świątecznego.

 1 23456789101112131415161718
1920212223242526272829303132333435
36373839404142434445464748495051
©ZSE 2005-2008. All Rights Reserved. Wykonanie: TCZ.PL Sp. z o.o.